خانه / SEO / آموزش جامع سئو ( تفکرات و باورهای اشتباه درباره سئو)
آموزش سئو

آموزش جامع سئو ( تفکرات و باورهای اشتباه درباره سئو)

بسیاری از کاربران با مفهوم سئو و بهینه سازی سایت آشنایی کمی دارند. خیلی از کاربران تصورات نادرستی درباره آن دارند. عده زیادی هستند که فقط می خواهند سریع نتیجه بگیرند. انتظار دارند با تلاش کم و در مدتی کوتاه به نتایج خارق العاده دست یابند. در حالی که چنین چیزی امکان پذیر نیست. نمونه های انگشت شماری شاید وجود داشته باشند که توانسته اند با این معیارها در سئو و بهینه سازی سایت موفق عمل کنند.

اما باید بدانید که سئوی اصولی دارد که به زمان و تلاش بسیاری نیازمند است. اگر به درستی سئو و بهینه سازی سایت انجام شود علاوه بر افزایش ترافیک، مزایای دیگری نیز به همراه دارد. بهتر است با برخی از این تصورات در ابتدای راه آشنا شویم تا روشن تر این مسیر را دنبال کنیم.آموزش جامع سئو مبحث گسترده ای است.

آموزش جامع سئو شامل راهکارها و ترفندهای بسیاری برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و البته کاربران است.

گوگل فقط وب سایت هایی را می بیند که صحیح معرفی شده باشند

زمانی که وب سایت تان را برای موتورهای جستجو بهینه سازی نکنید .موضوع وب سایت تان واضح و روشن نباشد. شک نکنید که نتایج خوبی نیز نخواهید گرفت.

 گوگل فوق العاده باهوش است، اما معجزه‌گر نیست!

گوگل و موتورهای جستجوگر سعی می کنند برای ارزیابی کیفیت محتوای یک سایت رفتار کاربران را بررسی کنند. و بر اساس این محتوا کاربران را هدایت و به وب سایت سوق دهند.

یک بار سئو انجام داده ایم، دیگر به آن نیاز نداریم!

یکی دیگر از باورهای صد در صد اشتباه درباره سئو، تصور دائمی نبودن سئو است. خیلی از کاربران بر این عقیده هستند که یک سایت سئو شده طراحی کرده اند و دیگر نیازی به سئو ندارند.اما این عده با گذشت زمان و نبودن بروز رسانی وب سایت و برخی معیار دیگر متاسفانه شاهد افت ترافیک خواهند بود.

لینک سازی برای سئو موثر نیست

الگوریتم های موتورهای جستجو به اعتبار لینک ها اهمیت می دهند. جالب است بدانید لینک بیلدینگ کلاه سفید، یکی از روش های بازاریابی اصولی است که گوگل به آن بها می دهد. فقط لینک های ساختگی و لینک های خریداری تاثیر منفی دارند

می خواهم برای “یک کلمه کلیدی” رتبه اول گوگل باشم

به انتخاب کلمات کلیدی باید اهیمت زیادی دهید. زمانی که برای یک موضوع، محتوای طولانی تولید می کنید جالب است بدانید از کلمات کلیدی طولانی ترافیک بیشتری دریافت می کنید.

اهمیت  فوق العاده کلمات کلیدی طولانی به این علت است  که دقیقاً با نیازها و جستجوهای کاربران مطابقت دارند.

  • آیا این مقاله مفید بود؟
  • بله   خیر

با تمام وجود علاقمندم مباحث جدید مربوط به برنامه نویسی رو یاد بگیرم و به دیگران یاد بدم. نیمی از زمان روزانه رو صرف یادگیری میکنم. سعی میکنم مقالات مفید و جدید در حوزه برنامه نویسی و به ویژه جاوا اسکریپت رو برای شما دوستان عزیز در لایو گوگل منتشر کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.